среда, 14. септември 2022. Вести денес: 185
home Познати

Цела нација во неверување откако го видоа ова загрижувачко издание на Ана Николиќ- нема да верувате каде замина пејачката (ВИДЕО)

Цела нација во неверување откако го видоа ова загрижувачко издание на Ана Николиќ- нема да верувате каде замина пејачката (ВИДЕО)

Пејачката Ана Николиќ повторно е дел од екипата на „Папарацо Лов“.

Овој пат екипата ја следеше неколку денови, а резултатот ги изненади сите.

Имено таа во текот на неколку дена извршувала најразлични работи, па од купување овошје, преку одење во салон за убавина заврши и во црква.

За сто тоа време таа не беше сама, еве кој и правеше друштво:

Најнови вести

Коронавирус