понеделник, 1. август 2022. Вести денес: 153
АКТУЕЛНО

Рафали од автоматска пушка во скопски Бутел, Спасовски не реагира

home Познати

Цела естрада на полнолетството- кога ќе го видите синот на Бјелогрлиќ веднаш ќе ви стане јасно на кого личи тој (ФОТО)

Цела естрада на полнолетството- кога ќе го видите синот на Бјелогрлиќ веднаш ќе ви стане јасно на кого личи тој (ФОТО)

Синот на познатиот српски актер Драган Бјелогрлиќ го прослави своето полнолетство, а на прославата присуствуваа многу познати личности.

Прославата на синот Алексеј се случувала вчера во еден луксузен белградски ресторан, а меѓу познатите личности кои веднаш се пофалија на Инстаграм дека се присутни беа и Лепа Брена и Жељко Јоксимовиќ како и многу познати актери, пејачи и политичари.

Коронавирус