сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Цел свет зборуваше за дуетот на Гага и Купер, но оваа пародија на настапот ги насмеа сите (ВИДЕО)

Цел свет зборуваше за дуетот на Гага и Купер, но оваа пародија на настапот ги насмеа сите (ВИДЕО)

Бри Ларсон и Семјуел Л. Џексон, ѕвездите на филмот „Captain Marvel“ при гостувањето во едно шоу ја отпеаја оскаровската песна „Shallow“ на Лејди Гага и Бредли Купер.

Тоа го направија на уникатен и забавен начин.

Коронавирус