понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 18
home Познати

Цел свет плука по пејачот: Џон Леџенд објави фотографија со сопругата и нејзините голи гради, а причината ќе ве наежи (ФОТО)

Цел свет плука по пејачот: Џон Леџенд објави фотографија со сопругата и нејзините голи гради, а причината ќе ве наежи (ФОТО)

Славниот пејач Џон Леџенд предизвика лавина од реакции кога на својот Инстаграм профил објави фотографија од својата полугола сопруга.

На фотографијата позира тој и неговата сопруга, познатиот фото модел Криси Тејген која на фотографијата јасно се гледа дека полни шишенце со млеко од своите гради.

Wild Saturday celebrating #nationalroséday

A post shared by John Legend (@johnlegend) on

-Знам дека е ден на татковците, но мојата сопруга е прилично одлична. Ме носи на вечера и покрај тоа ја исполнува својата мајчинска должност, напиша Леџенд.

Фотографијата за еден ден собра повеќе од 1,2 милиони лајкови како и лавина од коментари.

„Таа е инспирација“, „Безобразно е да се јавно објави ваква фотографија. Без зборови, без култура, без размислување, глобална деградација“, се само дел од коментарите кои се најдоа под фотографијата.

?????????

A post shared by John Legend (@johnlegend) on

Најнови вести

Коронавирус