недела, 1. октомври 2023. Вести денес: 42
home Познати

Цел свет е збунет од Божиќната фотографија на кралското семејство – што е со раката на Кејт (ФОТО)

Цел свет е збунет од Божиќната фотографија на кралското семејство – што е со раката на Кејт (ФОТО)

Семејната фотографија на англиското кралско семејство, која се наоѓа на Божиќните честитки, на прв поглед делува сосема нормално.

Доколку малку подобро се загледате, ќе забележите една необична работа.

Сите се прашуваат каде исчезнала раката на Кејт Мидлтон?

Реакцијата на твитериџиите е повеќе од забавна:

„Петиција да се врати изгубената рака на принцезата“ – гласеше еден од твитовите.