понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 165
home Познати

Цел пат кон доктор плачев: Сопругата на Жељко Јоксимовиќ проговори за најтешкиот ден од втората бременост

Цел пат кон доктор плачев: Сопругата на Жељко Јоксимовиќ проговори за најтешкиот ден од втората бременост

Јована Јоксимовиќ во едно интервју откри дека имала одредени компликации во текот на втората бременост, поради што морала да го напушти студиото.

Јована признала дека тој и бил најтежок ден на работа.

– Се случи на самиот почеток на бременоста. Имав сериозни и тешки компликации. Па, поради тоа едно утро морав да го напуштам студиото и оттаму заминав на доктор, цел пат плачев, а наредните неколку дена мирував, вели водителката!

Најнови вести

Коронавирус