среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 147
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Цел кревет само за него: Сандра Африка откри со кого спие и кој ја грее навечер, мажите посакаа да се на негово место барем на миг (ФОТО)

Цел кревет само за него: Сандра Африка откри со кого спие и кој ја грее навечер, мажите посакаа да се на негово место барем на миг (ФОТО)

Српската пејачка Сандра Африка важи за една од најатрактивните српски пејачки во регионот и пошироко.

Кога и да се појави го предизвикува целото внимание околу себе, а многумина мажи посакувале да ја имаат барем на момент.

Иако досега никогаш во јавноста не открила дали има момче, Сандра сега пред очите на јавноста и фановите на Инстаграм им откри со кого спие.

Имено во исти кревет пејачката откри дека спие со своето куче кое и го зафатил речиси целиот кревет, погледнете.

Коронавирус