недела, 20. септември 2020. Вести денес: 68
home Познати

Цеца заврши во прегратката на овој заводник- сите го паметат него бидејќи имаше с*кс на телевизија, па се прослави (ФОТО)

Цеца заврши во прегратката на овој заводник- сите го паметат него бидејќи имаше с*кс на телевизија, па се прослави (ФОТО)

Минатогодишниот победник во реалното шоу „Парови“ кој успеа да ги освои срцата дури и на најубавите девојки објави несекојдневна фотографија со српската пејачка Цеца.

Станува збор за Младен Вулетиќ кој објави фотографија со пејачката со црно бел ефект.

На истата тие се прегрнати и застанати еден до друг, а насмевката не можат да ја сокријат ниту пред фановите.

-Копајќи по старите фотографии ја најдов оваа со Светлана, напиша кратко заводникот.

Инаку тој се прослави бидејќи во живо во реалното шоу пред малите екрани имаше секс.

 

View this post on Instagram

 

Kopajuci po starim slikama nadjoh i ovu sa Svetlanom ?

A post shared by Mladen Vuletic (@mladenvuleticdjoma) on

Најнови вести

Коронавирус