петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 179
home Познати

Цеца за прв пат без високи потпетици на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“

Цеца за прв пат без високи потпетици на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“

Фолк ѕвездата Цеца Ражњатовиќ на снимањето на Ѕвездите на Гранд се појави со „стајлинг“ кој предизвика големо внимание.

Во оваа сезона таа е редовен член во жирито на овој натпревар.

Овој пат на снимањето пејачката дојде со рамни чизми и црно кожно мини, воодушевувајќи со својата витка линија.

Таа позираше насмеана на влезот на студиото, а комплиментите на социјалните мрежи само се нижат.

Најнови вести