вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 46
home Познати

Цеца во празнично издание ги запали социјалните мрежи (видео)

Цеца во празнично издание ги запали социјалните мрежи (видео)

Пејачката Цеца Ражнатовиќ ги воодушеви своите фанови со нејзината последна објава на социјалните мрежи.

Пејачката позираше во краткок црн фустан од тантела и високи чизми.

Снимката е направена „зад камери“ додека Цеца била на снимањето на едиторијал,

Под објавате се нижеа коментари на сметка на нејзиниот изглед.

Најнови вести

Коронавирус