петок, 16. април 2021. Вести денес: 16
home Познати

Цеца во мини фустан со длабоко деколте: Фолк ѕвездата во никогаш попровокативно издание (ФОТО)

Цеца во мини фустан со длабоко деколте: Фолк ѕвездата во никогаш попровокативно издание (ФОТО)

Популарната пејачка Цеца Ражњатовиќ (46) ги воодушеви сите со својот изглед во никогаш попровокативниот фустан со кој ги нагласи нејзините заносни облини.

Пејачката позира со раката на колкот во мини фустан со шлиц и длабоко деколте, а поради нејзиниот бомбастичен изглед многу следбеници од посилниот пол беа воодушевени.

Ражњатовиќ имаше коњско опавче, огромни обетки, трендот од деведесетите кој повторно се врати во мода, како и моден детал – необични нараквици.

Погледнете ја бомбастичната Цеца Ражњатовиќ која иако е неверојатно, наскоро ќе стане баба.

 

Најнови вести

Коронавирус