среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 1
home Познати

Цеца во карантин и во црна чипка

Цеца во карантин и во црна чипка

Цеца Ражнатовиќ навистина знае како на мажите деновите во изолација да им ги направи попријатни. Таа на социјалните мрежи објави навистина провокативни фотографии на кои е во црна чипка.

Во преден план доаѓаат нејзините гради и неодоливата насмевка. Пејачката деновите во карантин ги минува во својата куќа заедно со ќерката, синот и снаата.

Најнови вести

Коронавирус