недела, 5. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Цеца веќе нема долга коса: Фолк дивата со нова фризура! (ФОТО)

Цеца веќе нема долга коса: Фолк дивата со нова фризура! (ФОТО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ позната е по честата промена на својот имиџ, особено по својата коса која честопати ја менува.

Така се случи и овој пат кога пејачката со фановите сподели фотографии на кои таа буквално ја покажа својата  нова трансформација, односно новата фризура.

 

Цеца веќе нема долга коса… Не барем толку долга, зашто  ја скрати толку многу што фановите тоа веднаш го забележаа. Сега фолк дивата има нова фризура, по што од своите следбеници на социјалните мрежи таа доби стотици позитивни коментари.

 

Дали новиот имиџ е поради некој нов проект, видео или сличен музички ангажмани останува наскоро да видиме.

Коронавирус