четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 88
home Познати

Цеца сподели што прави Вељко кога е сам: Како ли ќе реагира нејзината снаа која наскоро ќе и го роди првото внуче (ФОТО)

Цеца сподели што прави Вељко кога е сам: Како ли ќе реагира нејзината снаа која наскоро ќе и го роди првото внуче (ФОТО)

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражантовиќ често споделува фотографии и видео снимки од своето секојдневие и приватен живот.

Овој пат пејачката ги изненади сите особено нејзината снаа објавувајќи видео од нејзиниот син на кое наместо таа во неговите прегратки се најде некој друг.

Станува збор за домашниот миленик на семејството кој Вељко претходни наврати го галеше, играше, тепаше, прегрнуваше, но во ова издание досега не е забележан.

-Ова е љубов, напиша Цеца.

Коронавирус