среда, 28. јули 2021. Вести денес: 151
home Познати

Цеца со моќни зборови емотивно си ја отвори душата- еве што и порача на нејзината ќерка Анастасија (ФОТО)

Цеца со моќни зборови емотивно си ја отвори душата- еве што и порача на нејзината ќерка Анастасија (ФОТО)

Ќерката на Цеца овие денови ја објави новата песна „Ране“ која за само исто така неколку денови има преку 7 милиони прегледи.

Откако на Анастасија Ражнатовиќ и честиташе нејзиниот брат Вељко за успешната песна и спот, овој пат истото го направи и нејзината мајка, фолк ѕвездата Цеца.

-Не сакав да се мешам додека работеше на песната и спотот. Пуштив се да направиш сама. Дадов само мој совет за песната. Пораките кои со денови ги добивам и она што го гледам ме прави да бидам најгорда мајка на светот. Те сакам бескрајно. Браво, девојко!, порача Цеца преку својот Инстаграм профил.

Коронавирус