петок, 24. март 2023. Вести денес: 3
home Познати

Цеца со емотивна порака до својата снаа: Ти благодарам за најубавиот подарок кој го добив од тебе (ФОТО)

Цеца со емотивна порака до својата снаа: Ти благодарам за најубавиот подарок кој го добив од тебе (ФОТО)

Наследникот Жељко Ражнатовиќ вчера ја напушти болницата и со мама Богдана Ражнатовиќ пристигна во вилата на Дедиње, а Цеца Ражнатовиќ за овој повод објави слика од својата снаа и упати емотивни зборови со кои уште еднаш докажа колку ја сака.

Пејачката почувствувала потреба да ѝ се заблагодари на својата снаа за најубавиот подарок, внукот Жељко, па затоа ѝ упати нежни зборови на социјалната мрежа Инстаграм.

„Убавице моја, ти благодарам за најубавиот подарок кој го добив од тебе, внукот Жељко. Весело, храбро мое девојче, многу те сакам“, напиша Цеца под фотографијата од Богдана.

loading...

Најнови вести