четврток, 5. август 2021. Вести денес: 95
home Познати

Цеца со длабоко деколте и гол стомак блеска на 48- от роденден: Се чувствувам како да имам 28 години (ФОТО)

Цеца со длабоко деколте и гол стомак блеска на 48- от роденден: Се чувствувам како да имам 28 години (ФОТО)

Се чувствувам како да имам 28 години. Се радувам на новите настапи и се надевам дека ќе одржам се што е закажано во наредниот период.

Ова го изјави српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, која денеска го слави својот 48- роденден.

Таа пред камерите пред нејзиниот дом на Дедиње позираше во зелен тесен фустан кој ја истакнува нејзината линија.

Коронавирус