понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 62
home Познати

Цеца со брутална порака ги загрижи фановите- сите се прашуваат до кого се упатени овие тешки зборови (ФОТО)

Цеца со брутална порака ги загрижи фановите- сите се прашуваат до кого се упатени овие тешки зборови (ФОТО)

Фолк ѕвездата Цеца најчесто социјалните мрежи ги користи како би ги промовирала своите настапи и нови песни, но овој пат ги изненади фановите со својата објава.

Имено на својот Инстаграм профил таа сподели фотографија која не се знае конкретно на кого е упатена.

Цеца сподели текст во кои се вели „Кога кучето лае, гледа право во очи. Луѓето никако не научија од кучињата, дека тоа не се прави зад грб“, сподели пејачката.

Најнови вести

Коронавирус