среда, 29. март 2023. Вести денес: 149
home Познати

Цеца се огласи по повод селењето на Вељко од семејната вила

Цеца се огласи по повод селењето на Вељко од семејната вила

Во еден дневен весник се појави вест во која близок извор на семејството Ражнатовиќ тврди дека  Вељко Ражнатовиќ по свадбата ќе ја напушти семејната вила на Дедиње.

Како што пренесуваат некои медиуми, тој планирал да купи и стан. Меѓутоа, изгледа дека написите не се точни.

Иако изворот тврди дека Вељко планира да купи стан за себе и идната сопруга, сепак Цеца ги демантираше овие вести.

Таа на својот Инстаграм објави фотографија од веста и напиша дека се е лага.

Вистина.мк

Најнови вести