понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 62
home Познати

Цеца реши да го промени имиџот- еден детаљ на нејзиното лице ќе ве изненади, а кога ќе го видите деколтето до папок ќе занемете (ФОТО)

Цеца реши да го промени имиџот- еден детаљ на нејзиното лице ќе ве изненади, а кога ќе го видите деколтето до папок ќе занемете (ФОТО)

Познатата балканска пејачка Светлана Ражнатовиќ Цеца се уште ужива во својот дом на Кипар, но како и секогаш таа со фановите споделува што и да прави.

Овој пат Цеца направи нешто несекојдневно и нетипично за неа, таа го промени имиџот пофалувајќи се на својот Инстаграм профил.

Се работи за пирс на нејзиниот нос со што пејачката реши да промени дел од нејзиниот имиџ кој не е променет со години.

Најнови вести

Коронавирус