петок, 23. октомври 2020. Вести денес: 43
Во живо

Протест на ВМРО-ДПМНЕ против мафијата, за правда и слобода

home Познати

Цеца Ражнатовиќ ја откри својата најболна тајна

Цеца Ражнатовиќ ја откри својата најболна тајна

Фолк ѕвездата Светлана Ражнатовиќ- Цеца во интервју за српските медиуми ја открила својата најболна тајна која што ја чувала со децении.

Имено, како што е познато во јавноста пејачката е мајка на две деца, Вељко и Анастасија. Нивниот живот таблоидите во соседството го следат во минута, но ретко кој знае дека Цеца била бремена и пред да го роди синот Вељко, но имала спонтан абротус.

После тоа, иако имала само 22 години не можела да затрудни. Затоа и било направено вештачко
оплодување. Така со упорност и инвитро, на сопругот Жељко Ражнатовиќ – Аркан му родила две деца.

Како што пишуваат медиумите, вештачкото оплодување на Цеца го направил најпознатиот гинеколог Миленко Пророчиќ кој работел на гинеколошката клиника во Белград, а бил и професор на Медицинскиот факултет.

Коронавирус