вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 98
home Познати

Цеца прв пат на јавна сцена се појави без грам шминка (ФОТО)

Цеца прв пат на јавна сцена се појави без грам шминка (ФОТО)

Во својата повеќегодишна кариера, една од најпознатите пејачки во регионот, Цеца Ражнатовиќ досега никогаш се нема појавено на јавна сцена без грам шминка.

Меѓутоа, синоќа пејачката се појави на сцената на Комбанк арена пред неколку стотина луѓе без грам шминка.

Имено, пејачката се појави за да го подржи својот пријател Душан Лазиќ Лаза, кој во Комбанк арената држеше мастер – клас за професионално шминкање.

Цеца му беше модел на познатиот шминкер, па тој повод на сцената без појави без грам шминка и му дозволи на Лаза да ја нашминка.

фото: ата имагес/антониоахел

Коронавирус