недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Цеца пристигна во Грција – пејачката ќе пее на роденденот на Огњен Врањеш

Цеца пристигна во Грција – пејачката ќе пее на роденденот на Огњен Врањеш

Светлана Цеца Ражнатовиќ ќе пее на роденденот на Огњен Врањеш, а дека пристигнала во Грција веднаш се пофали на Инстаграм.

Огњен отсекогаш сакал таа да му пее на роденден, но никогаш претходно не се укажала можност за тоа. Условите за нејзиното доаѓање ги договорил со менаџерите и таа во Атина пристигнала со комплетен тим од музичари, како и со својот фризер.

Локални избори 2021