сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 57
home Познати

Цеца повеќе нема сили: Вељко претрпе сериозни повреди и плука крв на сите страни, со загрижените фанови сподели и фотографија

Цеца повеќе нема сили: Вељко претрпе сериозни повреди и плука крв на сите страни, со загрижените фанови сподели и фотографија

Синот на фолк пејачката Цеца денеска ги преплаши фановите откако сподели фотографија на Инстаграм од која многумина буквално ги стегна срцето и се вознемирија.

Доказ дека во рингот било баш жестоко им покажа на сите откако боксерот Вељко Ражнатовиќ ја фотографираше тоалетната шолја во која плука крв од устата.

Крвта е последица од јаките удари кој ги добил тој, но сепак иако се соочил со болки во тој момент Вељко се пошегува со фановите, па ставил дури и емотикони со смеење и срце.

Коронавирус