вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 223
home Познати

Цеца потврди: Таа и нејзиниот син Вељко имаат коронавирус

Цеца потврди: Таа и нејзиниот син Вељко имаат коронавирус

Цеца Ражнатовиќ се огласи по информацијата дека е позитивна на коронавирусот.

-На повторениот тест и јас и Вељко сме позитивни. Вељко и јас се чуствуваме добро, немаме никакви симптоми. Ќе бидеме во домашна изолација, до повторното тестирање, изјавила познатата пејачка за српските медиуми.

Најнови вести

Локални избори 2021