петок, 23. октомври 2020. Вести денес: 28
Во живо

Протест на ВМРО-ДПМНЕ против мафијата, за правда и слобода

home Познати

Цеца покажа како го поминува времето со внукот- од тоа што го носеше бебето на себе се крена цела Србија на нозе (ФОТО)

Цеца покажа како го поминува времето со внукот- од тоа што го носеше бебето на себе се крена цела Србија на нозе (ФОТО)

Музичката sвезда Цеца Ражнатовиќ вчеравечер сподели видео во кое покажа како поминува време со внукот Жељко, син на нејзиниот син Вељко.

Цеца накратко напиша покрај видеото: „Мојата убавина“, а ова видео ги разнежнни нејзините следбеници на Инсатргам.

Името на еден од српскиете боксерски клубови е напишано на она што го носеше малиот Жељко, а познато е дека неговиот татко е активен во овој спорт, односно е негова примарна професија.

По ова видео веднаш пристигнаа илјадници позитивни коментари дека уште од мало бебето треба да знае кој му е татко и да ги наследи неговите „српски“ манири.

Инаку, за разлика од многуте познати, семејството Ражнатовиќ на 40 дена од раѓањето на наследникот, го покажаа пред јавноста бебето, без многу помпа со насловни страници и сл.

Коронавирус