вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 213
home Познати

Цеца објави снимка како вежба во домашен амбиент, а еве ја и нејзината инструкторка (фото)

Цеца објави снимка како вежба во домашен амбиент, а еве ја и нејзината инструкторка (фото)

Пејачката Цеца Ражнатовиќ, која неодамна стана баба за првпат, на своите следбеници на социјалните медиуми им покажа како вежба во својата луксузна вила на Дедиње.

Овие снимки ги воодушевија сите нејзини следбеници на Инстаграм, а Цеца очигледно реши да биде во врвна форма.

Пејачката не попушти, таа вредно направи се што и даде тренерот, а може да видите како изгледаше тоа од фотографиите.

Патем, иако е баба, Цеца не сака да слуша како ја нарекуваат така, а сигурно и треба време да се навикне дека тоа е реалноста.

Најнови вести

Локални избори 2021