четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Познати

Цеца објави селфи од автомобилот, а еден детаљ пред доаѓањето во Охрид ги натера момците на валкани мисли (ФОТО)

Цеца објави селфи од автомобилот, а еден детаљ пред доаѓањето во Охрид ги натера момците на валкани мисли (ФОТО)

Балканската мега ѕвезда Светлана Ражнатовиќ Цеца своите фанови на социјалните мрежи редовно ги радува објавувајќи фотографии од секојдневниот нејзин живот.

Така беше и овој пат кога пејачката прикачи фотографија на својот Инстаграм профил веднаш по направениот тренинг.

Цеца позираше во автомобилот, а под маицата се виде една од розовите прерамки на нејзиниот градник со што ги побуди сите мисли кај момците, погледнете.

Trening ???‍♀️??‍♀️??‍♀️

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Коронавирус