понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 164
home Познати

Цеца објави фотографија со нејзината сестра и ги разнежни фановите: Мојот грб, мојата сила!

Цеца објави фотографија со нејзината сестра и ги разнежни фановите: Мојот грб, мојата сила!

Таа беше со Цеца од почетокот на нејзината кариера и ја поддржуваше, а и нејзините деца Анастасија и Вељко ја обожуваат.

Светлана Цеца Ражнатовиќ никогаш не криела дека имала голема поддршка од сестра си, Лидија Оцокољиќ.

Сега пејачката објави фотографија со сестрата на Инстаграм, а она што го напиша ги разнежи фановите на социјалните мрежи.

-Мојот грб, мојата сила! Мојата сестра, напиша Цеца.

Најнови вести

Локални избори 2021