вторник, 21. септември 2021. Вести денес: 114
home Познати

Цеца никогаш попровокативна: Пејачката во проѕирен фустан позираше на луксузна јахта

Цеца никогаш попровокативна: Пејачката во проѕирен фустан позираше на луксузна јахта

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива на одмор во Црна Гора, а своите следбеници секојдневно ги изненадува со фотографии од летувањето.

Цеца се фотографираше на јахта во долг, проѕирен фустан, долгите нозе ги стави во прв план, а оваа фотографија ги воодушеви нејзините следбеници.

Коронавирус