недела, 5. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Цеца не се двои од внукот: Го фотографираше во креветчето, а сите ги забележаа овие детали (фото)

Цеца не се двои од внукот: Го фотографираше во креветчето, а сите ги забележаа овие детали (фото)

Наследникот на Вељко и Богдана Ражнатовиќ и внукот на Светлана Цеца Ражнатовиќ, малиот Жељко стана центар на светото семејство уште од раѓањето.

Бабата Цеца е особено воодушевена од својот внук и се чини дека таа го користи секој слободен момент за да биде со него. Таа честопати го заспива, а овие моменти ги споделува со своите следбеници на Инстаграм.

Цеца сега покажа како изгледа креветчето на бебето, но и неговите работи, кои се специјално направени токму за него.

Жељко спие на постелнината на која е украсена со извезеното име, а на грбот има ангелски крилја, додека на капачето има и буква „Ж“.

Се чини дека сè е посебно осмислено и прилагодено за него.

Коронавирус