понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 160
home Познати

Цеца не издржа, а да не се пофали- еве што прави нејзиниот татко со правнукот Жељко, Вељко цело време се смееше (ФОТО)

Цеца не издржа, а да не се пофали- еве што прави нејзиниот татко со правнукот Жељко, Вељко цело време се смееше (ФОТО)

Слободан Величковиќ таткото на пејачката Цеца пред повеќе од два месеци за прв пат стана прадедо кога на свет дојде новиот член во семејството Жељко Ражнатовиќ.

Дека тоа е уште една убава титула во неговиот живот е видеото кое го сподели Цеца со фановите на Инстаграм.

Имено таа во нејзината вила на Дедиње го сними својот татко како во прегратки го држеше малиот Жељко.

Додека прадедото си играше со правнукот во позадина се слушаше и гласот на Вељко кој е горд на своето семејство, погледнете.

Најнови вести