четврток, 9. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Познати

Цеца ќе стане свекрва- Вељко на големо се подготвува за свадбата (ФОТО)

Цеца ќе стане свекрва- Вељко на големо се подготвува за свадбата (ФОТО)

Откако синот на фолк дивата Цеца ја запроси својата девојка Богдана, српските медиуми на големо пишуваат дека во семејството се подготвува голема прослава.

Синот на Цеца е познат по тоа што до сега имаше многу девојки, а овој пат се реши да и се„предаде“ на само една.

Откако ја запроси пред неколку месеци сега Вељко објави фотографија која е симбол за свадба во соседството.

Имено тој пука со пушка, а според коментарите тој вежба за големиот ден во семејството, погледнете.

??

A post shared by The Tiger- B P (@aceisb4ck) on