четврток, 23. март 2023. Вести денес: 67
home Познати

Цеца ќе стане баба: Вељко и Богдана го очекуваат првото дете

Цеца ќе стане баба: Вељко и Богдана го очекуваат првото дете

Српската пејачка Цеца Ражнатовиќ ќе стане баба.

Според пишувањата на српските медиуми, нејзиниот син Вељко и снаата Богдана го очекуваат нивното прво дете.

Свршеницата на Вељко, Богдана наводно е во вториот месец од бременоста.

Среќната вест засега тие ја споделиле само во најтесниот круг на семејството, а сите биле пресреќни дека наскоро во фамилијата ќе има принова.

loading...