сабота, 8. мај 2021. Вести денес: 110
home Познати

Цеца ќе и ја исполни желбата на Анастасија- иако пола регион го мрази, овој пејач ќе пее на луксузниот роденден кај Анастасија (ФОТО)

Цеца ќе и ја исполни желбата на Анастасија- иако пола регион го мрази, овој пејач ќе пее на луксузниот роденден кај Анастасија (ФОТО)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ на големо го подготвува својот 21 роденден кој ќе го прослави на 30 мај, додека нејзината мајка Цеца за тој ден и приредила големо изненадување.

-Анастасија го сака пејачот Слоба Радановиќ и неговиот глас, па затоа Цеца го поканила тој ден тој да ги забавува гостите, што он со задоволство го прифатил тоа. Планирано е да има околу 120 луѓе, а на предлог на декоративната агенција, Анастасија прифатила целата сала да биде во бело- розови тонови. Цеца веќе одамна рече дека едвај чека да запее на роденденот на ќерка си, секако и бројни други пријатели таа вечер ќе се фатат за микрофонот, вели извор близок до семејството за српските медиуми.

 

View this post on Instagram

 

Posle Dizeldorfa uvek mogu cvećaru da otvorim. ?? Hvala jednoj od najdivnijih obožavateljki! ?❤

A post shared by SLOBA RADANOVIC (@slobaradanovic) on

Инаку Слободан Радановиќ- Слоба е познат во јавноста по учеството во едно реално шоу каде ја изневери својата сопруга со ќерката на Анабела Џогани, Луна, по што стана омразен низ целиот регион.

 

View this post on Instagram

 

? #pinkovezvezde #white

A post shared by SLOBA RADANOVIC (@slobaradanovic) on

Коронавирус