сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 81
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Познати

ЦЕЦА КАКО ДЕВОЈКА: Во бикини снимена од глава до пети, а сите го гледаа моментот додека ги прекрстува нозете (ВИДЕО)

ЦЕЦА КАКО ДЕВОЈКА: Во бикини снимена од глава до пети, а сите го гледаа моментот додека ги прекрстува нозете (ВИДЕО)

Фолк ѕвездата Светлана цеца Ражњатовиќ ужива во Црна Гора после спектакуларниот концерт кој што го одржала во една дискотекка во Будва, а со фотографиите во бикини без зборови остави многумина.

Цеца се одмара заедно со својата ќерка Анастасија, а со видеото на кое е во бикини предизвика лавина на реакции и коментари на социјалните мрежи.

„Девојка“, „Гори се“, „Дали е реално ваква риба да има внук?“, „Цецо, грмиш“, „Тело за медал“, „Какви нозе“, „Мачка и пол“, гласеа некои од коментарите на сметка на популарната пејачка.

Најнови вести

Коронавирус