среда, 3. март 2021. Вести денес: 130
home Познати

Цеца ја запозна ќеркичката на нејзиното ново момче- за реакцијата на малата Искра зборуваат речиси сите (ФОТО)

Цеца ја запозна ќеркичката на нејзиното ново момче- за реакцијата на малата Искра зборуваат речиси сите (ФОТО)

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ овие денови ужива во друштво на своето момче Богдан, а сега дојде ред да ја запознае и неговата ќерка.

Откако прво Цеца ги запозна родителите на Богдан, овој пат пејачката дојде време да ја запознае малата Искра која е ќерка на нејзиното ново момче.

Цеца не се воздржа, веднаш таа сподели со фановите што правеше додека беше на ручек со малото девојче.

Имено Цеца додека позираше и се снимаше, малото девојче и се приближуваше и гледајќи кон камерата упати бакнежи кон сите.

На крај пејачката доби и бакнеж од девојчето, погледнете:

Најнови вести

Коронавирус