среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 168
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Цеца ја запозна Анастасија со новото момче- фановите во неверување од локацијата која ја одбрал 8 години помладото нејзино момче (ФОТО)

Цеца ја запозна Анастасија со новото момче- фановите во неверување од локацијата која ја одбрал 8  години помладото  нејзино момче (ФОТО)

Балканската фолк дива Цеца Ражнатовиќ има ново момче, а тоа добро веќе сите го знаат, она што јавноста долго го очекуваше беше неговото запознавање со децата на Цеца.

Имено осум години помладото ново момче на пејачката веќе се запознал со Анастасија ќерката на Цеца и тоа ни помалку ни повеќе туку во кафеана.

Судејќи по новите фотографии на двете пејачки на социјалните мрежи може да се забележи дека Цеца и Анастасија биле во друштво на Богдан и неговите пријатели во една кафеана во Белград.

Тоа го потврди и Богдан објавувајќи фотографија со двајца пријатели во истата кафеана каде беа Цеца и Анастасија што е повеќе од доволен доказ дека Цеца веќе ја запознала и Анастасија со новото момче.

Како ли ќе реагира Вељко кога ќе дознае дека Анастасија и Богдан се запознале во кафеана останува да видиме.

Коронавирус