недела, 31. јули 2022. Вести денес: 65
home Познати

ЦЕЦА ЈА ОТВОРИ ДУШАТА, во нејзината порака многумина ќе се пронајдат… (ФОТО)

ЦЕЦА ЈА ОТВОРИ ДУШАТА, во нејзината порака многумина ќе се пронајдат… (ФОТО)

Сродна душа се бара во триесета, а во четириесте нешто друго!

Светлана Цеца Ражнатовиќ поделила порака во која се пронашла.

Пејачката напишала што очекува во четириесета, па ги насмеала многумина на социјалните мрежи.

“На 20 години се бара вистинска љубов, во триесаета сродна душа, а во четириестета некој со кого можеш да се напиеш кафе, а да не ти оди на живци“, напишала Цеца на Инстаграм и ставила емотикон кој плаче од смеа.

Коронавирус