вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 44
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

Цеца изненади со изјавата кој сака да ја прегрнува, а она што го кажа за мажење, ги шокираше сите

Цеца изненади со изјавата кој сака да ја прегрнува, а она што го кажа за мажење, ги шокираше сите

За љубовниот живот на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ многу се нагаѓа. Отсекогаш сите сакале да знаат дали е во врска и со кого. Овојпат пејачката отворено проговори за тоа дали има партнер, а нејзиниот одговор веројатно ќе ги одушеви мажите.

-За некого подобро е да го прегрнува маж, а некој повеќе сака бунди. Зависи кој што сака, а јас сакам и едно и друго. Зошто маж не би ме прегрнувал како бунда или бунда како маж? Сигурно не би се бунела – рекла пејачката која на еден настан пред неколку дена се појави облечена во бело.

Многумина тогаш коментираа дека со тоа можеби најавува мажачка, но таа се разјасни.

-Што се однесува до мојата бела комбинација на облека, тоа не најавува ништо. Белото го пробав во минатиот век. Одамна бев мажена, а ако сум паметна, нема да се мажам повторно. Зошто не би била девојка до крај на животот? Тоа е прекрасно чувство и не ми пречи да остане така, нагласила пејачката за Ало.