недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 120
home Познати

Цеца и Богдана кога ќе дознаат зошто полицијата е пред нивниот дом ќе полудат- Вељко направи нешто што никој нема храброст (ФОТО)

Цеца и Богдана кога ќе дознаат зошто полицијата е пред нивниот дом ќе полудат- Вељко направи нешто што никој нема храброст (ФОТО)

Синот на Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил прикачи фотографија на која речиси неговите следбеници бурно реагираа.

Имено тој пред нивниот двор пред семејната куќа на Дедиње забележал полициски автомобил и истиот веднаш го фотографирал и го прикачил на Инстаграм.

И додека фановите беа загрижени за полицискиот автомобил пред домот на пејачката, тој праша дали тие „прописно“ се паркирале.

Коронавирус