четврток, 16. септември 2021. Вести денес: 42
Во живо

Изјава на Христијан Мицкоски по посетата на семејство погодено од несреќата во Тетово

home Познати

ЦЕЦА И БОГДАН ВО ТОПЛА ПРЕГРАТКА! Прослава кај српската фолк дива, а еве што е причината (ФОТО)

ЦЕЦА И БОГДАН ВО ТОПЛА ПРЕГРАТКА! Прослава кај српската фолк дива, а еве што е причината (ФОТО)

Насмевка од уво до уво

Цеца Ражнатовиќ сѐ уште ужива во љубовта со својот драг Богдан Срејовиќ и одвреме -навреме ја покажуваат својата среќа и идиличната врска.

Овој пат, Цеца и тој беа во друштво на близок пријател, со кого го прославија роденденот во потполно опуштена атмосфера со извонредна вечера и насмевки на лицата.

Најнови вести

Коронавирус