понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 92
home Познати

Цеца и Богдан избегаа од јавноста за викенд! Погледнете во каков рај уживаат далеку од сите

Цеца и Богдан избегаа од јавноста за викенд! Погледнете во каков рај уживаат далеку од сите

Пејачката и нејзиниот партнер го поминуваат секој слободен ден заедно, и секогаш кога можат да патуваат некаде – тоа го прават.

Цеца Ражнатовиќ и Богдан Срејовиќ одлучија овој викенд да го поминат далеку од сите, па се упатија кон Златибор.

Славниот пар ужива во имотот што го изнајмиле само за себе, а штом пристигнале споделија прекрасни фотографии на кои покажуваат што ги опкружува.

Тие имаат на располагање голема куќа во планински стил, огромен двор, како и базен, но најверојатно нема да ја користат, со оглед на температурата, која не е баш соодветна за такво уживање.

Факт е дека речиси сите емотивни врски на Цеца беа со помлади мажи, а на прашањето дали е така затоа што ги разбира многу подобро, таа истакна:

– Апсолутно. Како поинаку?

Локални избори 2021