четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 47
home Познати

Цеца и Богдан имаат повод за славење: Честитките пристигнуваат од сите страни, нестрпливо се чека да се огласи пејачката која нема да штеди пари!

Цеца и Богдан имаат повод за славење: Честитките пристигнуваат од сите страни, нестрпливо се чека да се огласи пејачката која нема да штеди пари!

Девет години помладото момче на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска го прославува својот 39-ти роденден.

Посилната половина на пејачката на социјалната мрежа Инстаграм константно добива честитки по повод убавиот ден, а истите тој ги споделува со следбениците.

Фолк дивата по овој повод се уште не се огласила, но нема сомневање дека ќе се штеди на подарокот денеска.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bogdan Srejovic (@bogdansrejovic)

Парот стапи во врска во ноември минатата година, откако се запознаа во еден ресторан каде тој работел како менаџер. Тие се свиѓале некое време, а по дочекот на 2021 година се запознаа со семејствата меѓусебно како и се запознаа меѓусебно со децата кои ги имаат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bogdan Srejovic (@bogdansrejovic)

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија