среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 140
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

ЦЕЦА ГО ЗАПОЗНА ЗЕТОТ ВО НЕЈЗИНАТА ВИЛА – фудбалерот како специјално изненадување за роденденот на Анастасија се појави на полноќ (ВИДЕО)

ЦЕЦА ГО ЗАПОЗНА ЗЕТОТ ВО НЕЈЗИНАТА ВИЛА – фудбалерот како специјално изненадување за роденденот на Анастасија се појави на полноќ (ВИДЕО)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ денеска го прославува својот 25 роденден.

Гордата мајка Цеца во доцните часа на специфичен начин на својата ќерка и го честиташе роденденот и тоа во целосна поддршка од семејството Гудељ на чело со Немања кој поради овој повод се вратил во Србија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)

Фолк пејачката објави видео снимка од вилата на Дедиње на кое со шампањ и кутија со црвени ружи наздравуваат во чест на роденденот на Анастасија.

Цеца била облечена во тигрест фустан, додека братот на Немања на својот профил на Инстаграм објавил и фотографија од прославата пишувајќи „среќен роденден на снао“.

Коронавирус