петок, 10. јули 2020. Вести денес: 14
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

Цеца го прифати предизвикот: Оваа фотографија ќе ве насмее

Цеца го прифати предизвикот: Оваа фотографија ќе ве насмее

Деновиве на социјалните мрежи кружи предизвик за објавување на фотографии од нашето детство.

Ниту славните не останаа имуни, па почнаа и тие да објавуваат свои спомени.

Цеца го прифати предизвикот, а нејзината фотографија ги насмеа фановите.

Погледнете како изгледала како дете.

Парламентарни избори 2020