недела, 7. јуни 2020. Вести денес: 1
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Цеца го покажа луксузниот дом во родното село- од погледот ќе ви се заврти во умот, а од еден детаљ во дворот ќе останете без зборови (ВИДЕО)

Цеца го покажа луксузниот дом во родното село- од погледот ќе ви се заврти во умот, а од еден детаљ во дворот ќе останете без зборови (ВИДЕО)

Една од најголемите фолк ѕвезди на Балканот, Светлана Цеца Ражнатовиќ на социјалните мрежи сподели видео снимка од своето родно место во Житораџе.

Пејачката на својот Инстаграм профил сподели видео на кое се гледа нејзиниот луксузен дом во местото од каде потекнува, а тоа е селото Житораџе.

На снимката се гледа убавиот поглед од големата тераса, но и дворот со полно зеленила на што фановите особено им падна во очи, бидејќи тоа е доказ дека Цеца се грижи за природата и придонесува за истата.

По оваа снимка, таа се упати низ родното место каде се прошета низ улиците, како изгледаше сето тоа погледнете во продолжение:

Коронавирус