вторник, 26. септември 2023. Вести денес: 51
home Познати

ЦЕЦА ГО НАПУШТИ СТУДИОТО НА „ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД“ – откако Мили брутално ја понижи, таа реши да си оди! Дали веќе почнале да и бараат замена ?!

ЦЕЦА ГО НАПУШТИ СТУДИОТО НА „ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД“ – откако Мили брутално ја понижи, таа реши да си оди! Дали веќе почнале да и бараат замена ?!

Новата сезона на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ не престанува да ја интригира јавноста. И овој пат дошло до жестока расправија меѓу Цеца Ражнатовиќ, Александар Милиќ Мили и Саша Поповиќ, поради што пејачката го напуштила студиото.

Имено, Саша Поповиќ при претставувањето на кандидатот жестоко и „удрил шлаканица’ на Цеца, на што таа не му останала должна и со еден коментар му покажала кај му е местото.

– Цеца види вака, секогаш сакаш да се*еш, Па не сакаш да се*еш. Се*и брат – и рекол Саша на Цеца.

– Навистина не можам да ви вратам со таа терминологија, бидејќи ова е семејно шоу – одговори таа.

– Се согласувам со Цеца, ова е семејно шоу и никој од семејството не го кажува – додаде Поповиќ, а во се се замеша и Мили.

– Знам каде пеев пред тебе, затоа престани да бидеш безобразен. Срам да ти е за твоите зборови, јас те создадов, немаше ни гитара. Еве ти човек, па нека го води жирито – налутено рекла Цеца и го напуштила жирито.