четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 202
home Познати

Цеца ги подели фановите: Сите и завидуваат кога ќе ја видат во бикини, но не и кога се снимаше без шминка, „овде никој не се средува“

Цеца ги подели фановите: Сите и завидуваат кога ќе ја видат во бикини, но не и кога се снимаше без шминка, „овде никој не се средува“

Фолк пејачката Цеца Ражњатовиќ деновиве ужива на топлите Малдиви.

Дел од атмосферата ја пренесува преку социјалните мрежи, а она што ги предизвика коментарите на фановите е најзиното беспрекорно тело.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)

Облечена во бикини, пејачката позираше на егзотичното место и предизвика лавина позитивни коментари од нејзините следбеници на социјалните мрежи.

На ова патување таа е без својот партнер Богдан, кој во моментов ужива во една поинаква, снежна идила на Златибор.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)

Таа инаку кога пристигна таму веднаш се снимаше и покажа во каков луксуз ужива, па се сними со разбушавена коса и целосно без шминка, по што предизвика лавина на коментари.

– Овде никој не се средува, тоа е поентата, да уживаме во слободата, рече Цеца во видеото, по што имаше различни коментари дали треба да ја гледаат фановите во такво издание или не.

Најнови вести

Коронавирус