четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 177
home Познати

Цеца ги израдува фановите: Позираше во провиден фустан (ФОТО)

Цеца ги израдува фановите: Позираше во провиден фустан (ФОТО)

Цеца уште еднаш ги изнанади свите фанови и тоа со фотографија која заработи многу лајкови и позитивни коментари.

Имено на фотографијата која Цеца ја сподели на Инстаграм, таа носи провиден долг фустан, со бели детали, а долната облека овојпат изостана.

На нејзинте фанови ова провокативно издание им се допадна, па следеа кометари дека на неа нема никаква маана, но и дека вака треба да изгледа вистинска дама.

Погледнете:

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Коронавирус